Jižní Tyrolsko

Bozen - Überetsch >

Seeber Immobilien

Laubengasse / Via dei Portici 70
39100 Bozen - Überetsch
Itálie

T +39 0471 974812
bozen@seeber-immobilien.com
Bruneck - Pustertal >

Seeber Immobilien

Gilmplatz / Piazza Gilm 2
39031 Bruneck - Pustertal
Itálie

T +39 0474 553551
bruneck@seeber-immobilien.com

Tirol

Innsbruck - Tirol >

Seeber Investment

Müllerstraße 3
6020 Innsbruck - Tirol
Rakousko

T +43 512 580048
fax: +43 512 580049
innsbruck@seeber-immobilien.com

Eastern Europe

St. Petersburg >

Seeber Licensed Partner

1 Karavannayastr.
191011 St. Petersburg
Russland

T +7 812 241 1055
petersburg@seeber-immobilien.com
Moskau >

Seeber Licensed Partner

4th Lesnoy pereulok 4
125047 Moskau
Russland

T +7 495 771-50-33
fax: + 495 771-55-32
7715033.immo@gmail.com moskau@seeber-immobilien.com
Prag >

Seeber Licensed Partner

Belohorska 85
169 00 Prag
Tschechien

T +420 299 144444
prag@seeber-immobilien.com
Budapest >

Seeber Licensed Partner

Mátyás király út 41
H-1125 Budapest
Maďarsko

T +36 702 459900
budapest@seeber-immobilien.com

Seeber Immobilien

Laubengasse / Via dei Portici 70
39100 Bozen - Überetsch
Itálie

T +39 0471 974812
info@seeber-immobilien.com

kontakt

*povinná
kontakt  

Jak vám můžeme pomoci?

Seeber Immobilien Kundenservice
+39 0471 974812
info@seeber-immobilien.com

Můžeme vás zavolat zpět?



S vašimi údaji bude zacházeno důvěrně a nikoli s třetími stranami prošel.

* povinná

kontakt



S vašimi údaji bude zacházeno důvěrně a nikoli s třetími stranami prošel.

* povinná