Rychle najděte s námi nájemce, kupujícího nebo nájemce. Nyní přejděte do reklamy , najděte makléře nebo umístění .

Naše makléři

Peter Bartl
Makler / Büro Innsbruck
telefon:   +43 512 580048 / +43 6605958800
fax:   +43 512 580049
smalt:   innsbruck@seeber-immobilien.com
Maria Fedoseenko
Maklerin Büro Moskau
telefon:   +79257715033
fax:   +79257715532
smalt:   7715033.immo@gmail.com
Ambra Giovanazzi
Maklerin / Büro Meran Filialleiterin
telefon:   +39 0473 270808 / +39 3389992431
smalt:   meran@seeber-immobilien.com
Gabor Habermajer
Makler Büro Budapest
telefon:   +36706359777
smalt:   tgstudio@hotmail.com
Daniel Peslalz
Makler Geschäftsführer von Seeber Immobilien / Büro Bruneck
telefon:   +39 0474 553551 +39 340 3806901
smalt:   daniel@seeber-immobilien.com
Ing. Pavlina Rejtharova
Geschäftführerin / Büro Prag
telefon:   +420 737 780 071
smalt:   prag@seeber-immobilien.com
Sara Schifferegger
Büro Bozen Show room
telefon:   +39 0471 974812
smalt:   bozen@seeber-immobilien.com
Harald Seeber
Büro Schlanders Show room
telefon:   +39 3933940000
smalt:   harald@seeber-immobilien.com
kontakt  

Jak vám můžeme pomoci?

Seeber Immobilien Kundenservice
+39 0471 974812
info@seeber-immobilien.com

Můžeme vás zavolat zpět?



S vašimi údaji bude zacházeno důvěrně a nikoli s třetími stranami prošel.

* povinná

kontakt



S vašimi údaji bude zacházeno důvěrně a nikoli s třetími stranami prošel.

* povinná